Novinky

Nové soutěže :)

22. května 2010 v 19:06 | Lolle
adopce-lps.blog.cz
Vymyslela jsem novou součást našeho blogu
Začnou se tu objevovat různé soutěže u kterých bude vždy obrázek s počtem bodů, které za dotyčnou soutěž budete moci získat20028313.gif image by Salisko. Body neboli Yoppy, můžete použít k následujícím věcem:
a) až se rozjede adopce, můžete si za ně kupovat různé doplňky pro vašeho mazlíčka
b) můžete si vybrat jakýkoli doplněk, pro váš blog, který vám následně vyrobím - téma je jen na vás (např.  na avatar chci Hannu Montanu, nebo třeba fotku pandy...)

adopce-lps.blog.cz

Rozcestníky hotovy + hledáme fotografa

10. května 2010 v 22:53 | Lolle
 Další úpravy hotovy, už jen vymyslet nějakou tu úpravu komentářů a pak rozjet adopci.

PS: Vyskytkl se menší zádrhel, nemáme dost fotek LPS, takže na výrobu zvířátek k adopci budu muset použít nějaké obrázky z internetu. Je mi to líto, protože tenhle blog je z skoro celej autorská práce... Jedině je tu ještě možnost zkusit sehnat nějakýho LPS fotografa pro náš blog. Nehlásí se někdo?

Podmínky:
 Musíš mít foťák.
 Měl/a bys mít icq. (nebo alespoň email)
 A samozřejmě musíš mít LPS.

Co za to?
 Budeš mít reklamu na našem blogu.
 Vyrobím ti ikonku, sadu avatarů, nebo design.
 A pokud budeš mít u nás adoptovaného LPS mazlíčka  přičteme ti 200 Yoppů (bodů).

Pokud máš zájem, stačí napsat komentář a mít na blogu nějaký tebou vyfocený fotky LPS.
adopce-lps.blog.cz

Nový design

10. května 2010 v 0:06 | Lolle
Trocha fotek z dneška mi pomohla vymyslet nový design, tak jak se vám líbí? Jinak menu už je taky nové a funkční:) Teď už jen zbývá znovu zprovoznit adopci.

adopce-lps.blog.cz

Rekonstrukce menu

9. května 2010 v 16:04 | Lolle


9. 5. - 10. 5.

SE BUDE PŘEDĚLÁVAT MENU
díky za trpělivost
www.adopce-lps.blog.cz

Jde se fotit

9. května 2010 v 13:34 | Lolle
Takže,
 ikonky už jsou funkční
 Misha nekončí
 musim ještě předělat menu
 a teď jdeme s Mishou nafotit pár fotek s LPS
Objevili jsme jeden blog, kterej nám skoro všechno kopíruje. Mně je to celkem jedno, ale možná kopíruje i z vašich blogů, tak si dávejte pozor. Psala jsem autorce, ale všechny komentáře maže...tady jí máme http://lpsclubb.blog.cz/

PS: Dole v menu je kolonka Blogy o LPS, pokud máte blog o LPS a máte i ikonku, tak klidně napište a ráda vás tam přidám.

http://adopce-lps.blog.cz

Nový ikonky

8. května 2010 v 21:38 | Lolle
A je to tu:D
Nový ikonky, měla sem je hotový už včera, ale nešel mi internet a až dneska se mi to podařilo opravit. Tyhle jsou nefunkční, ty funkční na který si budete moct kliknout najdete za chvíli v menu
LPS
lps

Je to tak...vracím se.

7. května 2010 v 0:20 | Lolle
Je to už přes rok, co jsem sem napsala poslední článek, to co mě donutilo se sem vrátit je vlastně moje mladší ségra, která mi teď s blogem bude pomáhat. Jak si můžete všimnout, je tu nový design, který sem včera vyráběla. Je sice hódně přerůžovělý, ale přijde mi fajn. Ještě musím promyslet co a jak, předělat rubriky, smazat nějaký články a možná budu ještě uvažovat o další majitelce...ale to asi až se to tu víc rozjede. 

PLÁNY
- předělat menu + vyrobit ikonku
- nafotit nový fotky LPS
 - znovu zprovoznit adopci

ouk

Adopce se brzy vrátí...

28. února 2009 v 22:30 | Lolle
Je měsíc pryč a já jsem se rozhodla, že se k provozování virtuální adopce vrátím:) Teda pokud tu bude někdo kdo si bude chtít adoptovat některé z LPS. Chystám pár změn:D. Určitě změním design, bude tu nové menu:) Taky scháním nějakou pomoc...někoho kdo by měl čas a pomáhal mi s bankou a třeba tvořil nějaký komixy a tak. PS: Pod článkem jsou dvě fotky žabek:)

Oznámení...

4. ledna 2009 v 12:06 | Lolle
Ahojte...
Tak zejtra začíná zase škola... Jen vám chci říct, že netušim jak to bude probíhat, ale sem na intru a tam mám většinou času dost a notebook mám s netem, takže to snad časově zvládnu. Přemýšlela jsem, že si sem možná vezmu nějakou posilu, která mi bude s blogem pomáhat, zatím to však neni jistý. Banku udělám dneska večer nebo zejtra. Uvidíme, ptž zejtra nebo pozítří jedu k zubařce:(. Tak se tu zatím mějte, možná ještě připravím nějakou soutěž, abyste si mohli něco přivydělat:D Nezapomeňte taky na tu soutěž s focením:) Tak zatím ahoj...

Novinka 5

29. prosince 2008 v 17:39 | Lolle
Tady jsem vyrobila takovou menší reklamu, byla bych moc ráda, kdybyste si(jedno z toho) dali na blog...ale nenutím vás do toho.

Novinka 1

20. prosince 2008 v 22:09 | Lolle
Vymyslela jsem novou věc:) Můžete si tu vybrat pixelku (obrázek), který budu používat u vaší přezdívky, nebo na vašem profilu. Napište prosím do komentářů, kterou chcete.
1To dodói, me faz um curativo? 2 3 4To dodói, me faz um curativo? 56 7To dodói, me faz um curativo? 82m2esdl.gif image by Lowinka 9 10To dodói, me faz um curativo? 11 12To dodói, me faz um curativo?wsmg78.gif 13 14 15 16 17 18 1920 21Photobucket - Video and Image Hosting 22To dodói, me faz um curativo? 23 24toast_smile 25 26 27 28
Každý uživatel musí mít jinou pixelku! Brzy přidám další pixelky...:)
 
 

Reklama